Тенденціі у галузі безпеки в 2020 році    Зазвичай, коли ми говоримо про тенденції та майбутнє, ми насправді більше думаємо про сучасність. Значні зміни сформували галузь безпеки протягом останнього десятиліття, а в найближчому часі слід очікувати ще більш захоплюючих інновацій. Нові технології та програми - такі як багатовимірне сприйняття, UHD, чітке зображення при низькій освітленості, використання штучного інтелекту та хмарних технологій - усе це відкриває нові можливості для галузі безпеки. 


Тож наведемо декілька ключових тенденцій, які впливатимуть на галузь безпеки в 2020 році, а можливо, ще довше в майбутнє.


1. Багатовимірне сприйняття

    Для охоронних камер захоплене зображення імітує наше відчуття зору, розширюючи силу "очей" людей. Але що робити, якщо камери безпеки можуть використовувати інші види "почуттів", наприклад "слух", "нюх" чи навіть виявлення, що виходять за межі зорового діапазону, з метою виявлення та реагування на інциденти?

    Наприклад, відеокамери, інтегровані із сантиметровими та міліметровими хвилями радарів, набувають популярності у виявленні об'єктів. Завдяки глибокій інтеграції радіолокатора та відео, багатовимірна камера розширює сприйняття поза візуальним діапазоном, щоб покращити виявлення об’єктів та відстеження руху - до відстані 100 метрів та за будь-якої погоди. Більше «почуттів», таких як виявлення диму, виявлення тепла або навіть виявлення тиску, можуть бути вбудовані в камери для точного спостереження та повідомлення про події чи інциденти. Тенденція багатовимірного сприйняття дозволить сильно формувати системи безпеки та надавати їм більше можливостей для створення безпеки в найближчому майбутньому.


2. Мульти-інтелектуальні камери

    Програми штучного інтелекту з'являються в галузі безпеки на протязі багатьох років, але більшість камер безпеки зі штучним інтелектом можуть запускати лише один алгоритм через обмеження обчислювальної потужності - це означає, що вони можуть включати лише одну розумну функцію за один раз, наприклад, підрахунок людей або підрахунок автомобілів. 

    Тепер обчислювальна потужність камер безпеки значно підвищена із збільшенням продуктивності мікросхем AI (штучного інтелекту). Мульти-інтелектуальні технології стануть трендом для наступного покоління AI-підсилених камер, оскільки однією камерою буде виконано кілька інтелектуальних завдань. Скористаємось прикладом - перехрестя дороги для транспортних засобів. У багатьох містах можна побачити десять і більше камер, встановлених на перехрестях для виявлення потоку руху, виявлення порушень, виявлення типів транспортних засобів та номерів номерних знаків, захисту тротуарів тощо. Але тепер для мульти-розвідувальних камер для перехрестя вистачить 2 або 3 камер. Оскільки менше камер буде обладнано для одного сценарію застосування, вартість обладнання, встановлення та обслуговування та управління буде зменшена.


3. Проактивні та всеосяжні системи безпеки

    Просто реактивні системи відеоспостереження більше не відповідатимуть вимогам команд оперативних служб безпеки, оскільки вони часто шукають нових можливостей для підвищення своєї операційної ефективності. Зараз багато клієнтів замовляють проактивні та всеосяжні системи безпеки, які поєднують моніторинг відеоспостереження, сигналізацію , контроль доступу та навіть протипожежний захист.

    З розвитком технології штучного інтелекту (AI) моніторингові процеси систем відеоспостереження стають все більш автоматизованими шляхом аналізу прямого та записаного відео для виявлення, класифікації та відстеження наперед визначених об'єктів. Ці процеси можуть бути особливо ефективними при попередньому виявленні подій та негайному витягуванні інформації із записаного відео.

    Тим часом, проактивний та інтелектуальний відео-аналіз дозволяє розгорнути цінні комплексні системи безпеки та покращити рентабельність інвестицій для інтеграції систем відеоспостереження. Наприклад, зараз, коли камера виявляє інцидент, то автоматично спрацьовує сигналізація, повідомляючи працівникам служби безпеки, щоб перевіряти запис камери спостереження. Цифрова трансформація для підвищення продуктивності є бізнес-імперативом для більшості організацій в даний час, а проактивні та всебічні системи безпеки стануть напрямком для операцій з безпеки для підвищення їх ефективності та цінності.


4. Ультрависока чіткість

    З часом велика кількість людей хоче бачити більше і з більшою чіткістю; таким чином, переслідування все більш високої роздільної здатності зображення є ключовою рушійною силою розвитку технологій галузі безпеки. Після епохи HD, наступним кроком стане природною епохою Ultra High Definition (UHD), що отримує перевагу від покращення технологій передачі та кодування. Це стає все більш рентабельним для широкомасштабного використання в галузі безпеки.

    З більшою пропускною здатністю та меншою технологією передачі затримки стає можливою плавна передача UHD-зображень, а широке впровадження камер дозволу 4К та 8К дасть реальні можливості.

    Крім того, безперервно оптимізована технологія кодування, яка значно скорочує бітрейт відео - є ще одним стимулом для UHD-додатків у галузі безпеки. Оскільки бітрейт записаних кадрів значно скорочується, зменшуються також пропускна здатність і витрати на зберігання.


5. Видимість в будь-який час та за будь-яких умов

    Більшість інцидентів із безпекою трапляються вночі, однак зображення та кадри із звичайних камер безпеки можуть легко втратити кольори та критичні деталі в умовах наднизького освітлення. Технології візуалізації з низьким освітленням стають все більш популярними в галузі безпеки, підвищуючи видимість об’єктів для виявлення деталей у будь-який час та в будь-яких умовах.

    Ще одним важливим нововведенням є тепловізуалізація, яка може виявляти інформацію про тепло будь-якого об’єкта з температурою вище нуля. Скориставшись зображеннями теплової зони, технологія тепловізуалізації дозволяє камерам "бачити" в умовах низької видимості, таких як туман, смог, дощ та сніг - навіть вночі. А теплові камери мають величезний потенціал у різних областях, таких як захист периметра, виявлення вогню та вимірювання температури.


6. Переміщення до хмари

    Як ми згадували на початку, за допомогою Інтернету підключається все більше пристроїв безпеки, включаючи камери, що робить їх частинами світу IoT. Таким чином, «переміщення до хмари» було основним напрямком для галузі безпеки - особливо для операцій відеоспостереження. Чому люди захоплюються хмарою? Це тому, що хмарні сервіси можуть принести величезні переваги в ефективності, гнучкості, економічності та безпеці.

    Серед охоронних операцій, відеоспостереження як послуга (VSaaS) стало головною тенденцією в галузі безпеки, оскільки це ідеальний вибір для малого та середнього бізнесу для переміщення своїх систем безпеки на основі відео в хмару. Це технологія розміщення апаратного та програмного забезпечення охоронних операцій у хмарі, щоб користувачі могли отримувати доступ до своїх IP-камер та пристроїв IoT та перевіряти відео- або відеосигнали з будь-якого місця. Оскільки не потрібна установка сервера на місці та налаштування системи, це часто зручніше, ніж традиційні рішення для відеоспостереження. У хмарі користувачі можуть розподіляти витрати протягом строку дії контракту та оплачувати саме та лише ті послуги, які використовуються.

    Для підприємств, що працюють в мережевих магазинах, попит на VSaaS сильно зростає. Пересуваючи послуги відеоспостереження в хмару, ці компанії можуть швидко та економічно централізувати свої операції з безпеки та віддалено перевірити стан своїх магазинів.

    Щоб привітати тенденцію "переходу до хмари", інтегратори системи безпеки також захоплюють VSaaS, оскільки це хороший шанс посилити свої бізнес-моделі. За допомогою VSaaS системні інтегратори можуть надавати послуги для своїх клієнтів за допомогою хмари - наприклад, перевірки системи та віддаленого обслуговування - і стабільно масштабувати свій бізнес з ефективністю.


7. Вищі вимоги до кібербезпеки

    Коли до IoT підключені мільйони пристроїв безпеки, системи безпеки перетворюються від одиничних та ізольованих до відкритих та підключених. Люди все більше і більше стурбовані безпекою своїх даних та їх конфіденційністю, і відповідно, ставлять більш високі вимоги до галузі безпеки щодо кібербезпеки.

    Для того, щоб мінімізувати ризик порушення безпеки, організації безпеки та ІТ-відділи одночасно вимагатимуть і очікуватимуть багатошаровий підхід - у тому числі мережеве, додаткове та багатошарове використання пристроїв -, що стосується повного спектру загроз кібербезпеки. Виробникам безпеки також доведеться покривати безпеку своєї продукції протягом усього життєвого циклу.


    Так як 2020 рік - це початок нового десятиліття, ми очікуємо, що побачимо нове десятиліття інновацій у технологіях та додатках. Поряд із визначними тенденціями в галузі безпеки, згаданими вище, інші тенденції, такі як 5G, великі дані, розумні операції на підприємстві та суворіші правила захисту даних, такі як GDPR ЄС, також можуть сильно вплинути на галузь у 2020-х.Сопутствующие Товары

POE инжектор 48V 0.5A (24Вт) с портами Ethernet

POE инжектор 48V 0.5A (24Вт) с портами Ethernet

    Однопортовый инжектор PoE, соответствующий стандарту IEEE802.3af., обеспечивает электропитание и передачу сигналов Ethernet к удаленному устройству по одному кабелю (витой пар..

228 грн.

IP видеорегистратор Dahua DH-NVR2104-4KS2

IP видеорегистратор Dahua DH-NVR2104-4KS2

     Сетевой видеорегистратор DH-NVR2104-4KS2 от производителя Dahua – это недорогая модель регистратора со множеством качественных характеристик. Данная модель совместима ..

1960 грн.

IP видеорегистратор Dahua DH-NVR1A04-4P

IP видеорегистратор Dahua DH-NVR1A04-4P

    Сетевой видеорегистратор DH-NVR1A04-4P от производителя Dahua – это недорогая модель регистратора со множеством качественных характеристик. Данная модель совместима с многими у..

2408 грн.

IP камера 1.3Мп Dahua DH-IPC-K15AP (2.8 мм)

IP камера 1.3Мп Dahua DH-IPC-K15AP (2.8 мм)

     IP-камера DH-IPC-K15AP  от бренда Dahua – это оптимальное по цене и своим характеристикам устройство, которое может работать как самостоятельно, так и в составе сис..

2027 грн.

IP камера 2Мп Dahua DH-IPC-B2B20P-ZS

IP камера 2Мп Dahua DH-IPC-B2B20P-ZS

     IP камера DH-IPC-B2B20P-ZS от бренда Dahua – это оптимальное по цене и своим характеристикам устройство, которое может работать как самостоятельно, так и в составе системы в..

3641 грн.

IP мини-камера 2Мп Hikvision DS-2CD2D21G0/M-D/NF (2.8 мм)

IP мини-камера 2Мп Hikvision DS-2CD2D21G0/M-D/NF (2.8 мм)

      IP-камера DS-2CD2D21G0/M-D/NF от бренда Hikvision – это оптимальное по цене и своим характеристикам устройство, которое может работать как самостоятельно, так и в ..

3809 грн.

IP камера 2Мп ColorVu Hikvision DS-2CD2327G3E-L (4 мм)

IP камера 2Мп ColorVu Hikvision DS-2CD2327G3E-L (4 мм)

      IP-камера DS-2CD2327G3E-L от бренда Hikvision – это оптимальное по цене и своим характеристикам устройство, которое может работать как самостоятельно, так и в сост..

4301 грн.

Похожие статьи

Преимущества технологии Starlight в камерах Dahua

Преимущества технологии Starlight в камерах Dahua

    В наше непростое и порой, небезопасное время, большое внимание уделяется охране в именно ночное время или в условиях недостаточной освещенности. Для данных целей необходимо кач..

Представление новых разработок Dahua на выставке безопасности CPSE 2019

Представление новых разработок Dahua на выставке безопасности CPSE 2019

      29 октября 2019 года в Китае произошло торжественное открытие 17-й Китайской выставки общественной безопасности (CPSE2019). С темой «Сердце города Дахуа - ведущая интеллектуальная..

Панорамная сетевая камера Dahua Hubble

Панорамная сетевая камера Dahua Hubble

    В ноябре этого года в Китае была проведена церемония награждения CPSE 2019 - единственная награда в области общественной безопасности, утвержденная CPSE и которая имеет, несомн..

Устройства Bosch и Covergint - лидеры транспортной аналитики

Устройства Bosch и Covergint - лидеры транспортной аналитики

     Устройства для транспортной сферы компаний Bosch & Covergint - одно из лучших решений транспортной отрасли - основанное на технологии расширенной аналитики, созданы для по..

Нове покоління дверних станцій IP Villa від Hikvision

Нове покоління дверних станцій IP Villa від Hikvision

    10 грудня 2019 року компанія Hikvision випустила новепокоління дверей IP Villa (серії DS-KV8X13 / DS-KV61X3), забезпечуючи більш просте відеодомофонне рішення для будинків та н..

Відкрита платформа Dahua AI DHOP

Відкрита платформа Dahua AI DHOP

    Компанія Dahua Technology - провідний світовий відеоцентровий розумний постачальник IoT-рішень та послуг, випустила платформу Dahua Open (DHOP) для камер серії AI, що дозволяє ..

Камера Dahua Hunter для панорамного моніторингу

Камера Dahua Hunter для панорамного моніторингу

     У великих сценах, обладнаних панорамним спостереженням, важко отримувати цілодобові дані в режимі реального часу через безліч ситуацій, спричинені такими факторами, як сліпі плями,..

Система бездротового доступу Cliq

Система бездротового доступу Cliq

      У сучасному світі багато систем електронного доступу пропонують більшу зручність та гнучкість, і замість того, щоб прив’язуватися до електромережі, ви можете переносити живлення з..

Контр-дрон технологія Dronetracker

Контр-дрон технологія Dronetracker

      Компанія Dedrone, яка представляє розробку пристроїв із технологій безпеки повітряного простору, отримала сертифікацію від Центру захисту національної інфраструктури Великобр..

Сегментация бизнес-сетей - необходимость в эпоху IoT

Сегментация бизнес-сетей - необходимость в эпоху IoT

   Ключомк защите подключенных к сети устройств и конфиденциальных данных о работе иклиентах является сегментирование сети, что означает создание отдельных сетевыхдоменов для различных типов..

Написать отзыв

Внимание: HTML не поддерживается! Используйте обычный текст.
    Плохо           Хорошо