Технології та продукти Dahua 2020


    Dahua Technology - провідний у світі виробник інтелектуальних рішень та послуг, - розкриває список технолгій та продуктів, представлення публіці яких планується на 2020 рік. 

1. Камери з технологією надмірного прогресу HDCVI 6.0

    У той час як традиційні 4K HD продукти дозволяють робити лише 15 кадрів в секунду, 4K Dahua Technology робить 30 кадрів в секунду в режимі прямого перегляду та забезпечує чудову візуалізацію, в якому крихітні деталі фіксуються з більшою чіткістю в межах великого моніторингового покриття. Більше того, за допомогою AI-кодування користувачам недоведеться турбуватися про витрати на зберігання, пов'язані з підвищенням чіткості. Кодування Dahua AI піднімає відеостиснення на новий рівень, роблячи акцент на людях та транспортних засобах підчас кодування, значно покращуючи якість потоку в порівнянні з H.265. У той же час AI-кодування також знижує швидкість передачі бітів, коли реальної цілі невидно, що дозволяє ефективно обробляти відео.

    Крім того, HDCVI 6.0 підтримує двосторонню розмову, яка дозволяє спілкуватись у режимі реального часу між камерою та рекордером із звуком якості широкомовної передачі. Проривна інновація в технології Audio-Over-Coax - двостороння розмова не просто задовольняє попит користувачів на допоміжну аудіо інформацію, вона також дозволяє двонаправленому аудіодомофону, який може бути використаний для попередження зловмисників при виникненні інциденту.

2. Нова повнокольорова камера Dahua 

    Dahua Technology розробила повнокольорову камеру, яка фіксує яскраву кольорову інформацію навіть в умовах слабкого освітлення. У місцях з високим рівнем злочинності, таких як нічний парк або темна, неосвітлена алея, камера здатна ефективно витягнути кольорові особливості сцен, наприклад, людей, транспортних засобів чи інших предметів, надаючи велику допомогу працівникам поліції під час процедури отримання доказів.

    Технологія Dahua пропонує серію повнокольорових камер з великою діафрагмою, що збирає більшу кількість поглиненого світла та представляє більш яскраві та барвисті зображення в темних умовах. Ці камери здатні здійснювати цілодобовий кольоровий моніторинг, який дозволяє точно ідентифікувати людей та предмети в умовах слабкої освітленості. Камери оснащені світлодіодом, який служить додатковим світлом у темних умовах. Світлодіодний індикатор також виконує іншу мету - стримувати зловмисників - що може значно зменшити злочини. Крім того, повнокольорова камера може працювати з функціями штучного інтелекту для подальшого підвищення ймовірності та точності розпізнавання цілей.

3. Ще більш вдосконалений штучний інтелект у камерах WizSense та WizMind

   Компанія Dahua Technology з гордістю випускає WizSense, серію продуктів та комплексних рішень, заснованих на глибокому навчанні, орієнтованому на людину та транспортний засіб, що забезпечує простоту та інклюзивність для користувачів. WizSense, простий у використанні і не дорогий в обслуговуванні, достатньо компетентний для задоволення потреб самих звичайних користувачів. До переваг належать: точне прогнозування перед подією; миттєве стримування під час події; швидкий пошук цілі після події; збереження пам’яті, забезпечуючи деталізацію цілей, захист конфіденційності та захист відатак. WizSense також підтримує захист периметра. Це дозволяє користувачам встановлювати більш гнучкі правила для різних сценаріїв. Захист периметра може бути застосований до певної області, особливо там, де потрібно виявити напрямок руху. Окрім визнання, ціль - це людина чи транспортний засіб, WizSense також оснащений функціями розпізнавання обличчя для подальшої ідентифікації цілей. Більше того, на основі інтелектуального відеоаналізу WizSense також надає функції миттєвого стримування. Коли виявлено вторгнення, ці функції дозволять камері видавати звуковий сигнал тривоги, щоб попередити зловмисників та уникнути можливих злочинів. Варто зазначити, що зберігання даних забезпечується також за допомогою AI-кодування, що інтелектуально економить простір даних, зберігаючи якість зображення ключових цілей. Пропонуючи великі функціональні можливості, WizSense також забезпечує високий рівень забезпечення кібербезпеки за допомогою алгоритмів шифрування. Користувачі можуть бути впевнені, що їх конфіденційність буде належним чином захищена за допомогою продуктів серії WizSense.

    WizMind - це високоякісна серія AI, випуск якої планується в першому кварталі 2020 року. Підтримуючи всі функції WizSense, WizMind також може виконувати інші інтелектуальні функції, такі як підрахунок людей, структуру відео, ANPR, захист конфіденційності особи / тіла людини, моніторинг великих сцен тощо. Створений для більш комерційних цінностей для системних інтеграторів та інсталяторів, серія WizMind пропонує користувачам особливі рішення, які можуть бути підібрані у кожному конкретному випадку, щоб задовольнити запити клієнтів.


    З результату роботи вище зазначених технологій, наглядові рішення можуть застосовуватися у багатьох ситуаціях.

Наприклад, ці пристрої підходять для розташування у темних місцях, де можливі крадіжки та інші види злочинів. Вони також корисні в місцях, де охоронцям неможливо точно запам'ятати різні особливості людей та транспортних засобів, наприклад, перехрестя, школи чи під'їзди житлових районів, куди люди та транспортні засоби часто приїжджають та відїжджають. Ці пристрої заздалегідь пристосовані до встановленого місця, де потрібно встановити конкретні правила. У цих ситуаціях розумні рішення Dahua служать не лише гострим оком, що старанно стежить за цілодобовою системою та чітко записує всі маленькі кольорові деталі незалежно від стану світла, але і як розумний охоронець, який може розпізнати особливості кожного народу чи транспортного засобу в зір. Ви можете використовувати цю охорону для підтвердження особи відвідувача та попередження зловмисників. Якщо під час збору доказів ви шукаєте конкретну особу чи номер таблички, цей охоронець подбає і про це. Загалом, розумні рішення Dahua пропонують користувачам комплексний захист, а також особисті варіанти для задоволення більш різноманітних потреб.

    На 2020 рік Dahua Technology повністю завантажена передовими технологіями та продуктами, щоб забезпечити покращені послуги для великої кількості користувачів по всьому світу .Сопутствующие Товары

Биометрический терминал учета рабочего времени Anviz W1

Биометрический терминал учета рабочего времени Anviz W1

    Anviz W1 - это усовершенствованное устройство системы контроля доступа, используемое для распознавания отпечатков пальцев, карт доступа и работает по PIN-коду.   &nb..

5990 грн.

RFID считыватель Dahua DH-ASR1102A

RFID считыватель Dahua DH-ASR1102A

    Данное устройство Dahua DH-ASR1102A – одно из важных составляющих в системах контроля и управления доступом к объекту. Устройство DH-ASR1102A, разработанное на основе технол..

2587 грн.

Bluetooth-считыватель карт доступа Dahua DHI-ASR2201D-B

Bluetooth-считыватель карт доступа Dahua DHI-ASR2201D-B

    Считыватель карт доступа Dahua DHI-ASR2201D-B используется в системах контроля и управления доступом и представляет небольшое по размерам устройство, которое считывает идентификаторы к..

1170 грн.

IoT камера 2Мп Dahua DH-HAC-HDBW1200SLP-W-S3A

IoT камера 2Мп Dahua DH-HAC-HDBW1200SLP-W-S3A

    Отличными характеристиками и свойствами в комбинации с низкой ценой обладает камера IoT камера DH-HAC-HDBW1200SLP-W-S3A от всемирно известного производителя Dahua. Эта кам..

1400 грн.

IP видеорегистратор Dahua DH-NVR1A08-8P

IP видеорегистратор Dahua DH-NVR1A08-8P

    Сетевой видеорегистратор DH-NVR1A08-8P от производителя Dahua – это недорогая модель регистратора, которая является представителем новой IP серии EZIP, которая является ал..

3920 грн.

IP домофон Dahua DHI-VTH1550CH-S2

IP домофон Dahua DHI-VTH1550CH-S2

     Домофон DHI-VTH1550CH-S2 является современной моделью видеодомофона одной из наиболее популярных во всем мире компании Dahua. 7-дюймовый сенсорный экран с разрешение..

4290 грн.

IP Вызывная панель Dahua DHI-VTO2101E-P-S1

IP Вызывная панель Dahua DHI-VTO2101E-P-S1

       Dahua DHI-VTO2101E-P-S1 – это достаточно популярная модель вызывной видеопанели с камерой, имеющей разрешением 2 Мп и фокусным расстоянием 2,8 мм. Передача да..

4290 грн.

Похожие статьи

Результаты бизнес-конкурса для Pyronix в Ротереме и Барнсли в 2017

Результаты бизнес-конкурса для Pyronix в Ротереме и Барнсли в 2017

   В компании Pyronix гордятся тем что выиграли SOTpay Excellence в номинации «Обслуживание клиентов» на ежегодном бизнес-конкурсе в городах Ротерем и Барнсли в 2017 году.   Э..

Дымовая и пожарная сигнализации

Дымовая и пожарная сигнализации

    Вовремя поданное уведомление о пожаре или дыме в помещении, обеспечиваемое домашней пожарной или дымовой сигнализацией, может буквально спасти жизнь человека. Большинство ..

Международная специализированная выставка EXPERT SECURITY – 2019

Международная специализированная выставка EXPERT SECURITY – 2019

    Одним из самых масштабных и больших мероприятий в сфере безопасности является международная выставка «EXPERTSECURITY – 2019», которая пройдет 22-25 октября 2019 года в Киеве в ..

Тезисы отчета о состоянии рынка систем безопасности в Европе 2019

Тезисы отчета о состоянии рынка систем безопасности в Европе 2019

    20 марта 2019 года сайт  ResearchAndMarkets.com - крупнейший в мире сайт по маркетинговым исследованиям опубликовал отчет о состоянии рынка систем безопасности. Он ох..

Новая база данных документов с цифровым удостоверением Gemalto

Новая база данных документов с цифровым удостоверением Gemalto

       С новой базой данных Gemalto Digital ID Wallet планируется выпуск защищенной цифровой версии официальных документов, таких, как: удостоверения личности, медиц..

Панорамная сетевая камера Dahua Hubble

Панорамная сетевая камера Dahua Hubble

    В ноябре этого года в Китае была проведена церемония награждения CPSE 2019 - единственная награда в области общественной безопасности, утвержденная CPSE и которая имеет, несомн..

Відкрита платформа Dahua AI DHOP

Відкрита платформа Dahua AI DHOP

    Компанія Dahua Technology - провідний світовий відеоцентровий розумний постачальник IoT-рішень та послуг, випустила платформу Dahua Open (DHOP) для камер серії AI, що дозволяє ..

Написать отзыв

Внимание: HTML не поддерживается! Используйте обычный текст.
    Плохо           Хорошо