Біометричні сканери відбитків пальців Ievo    Використання біометричних даних стає найбільш поширеним методом безпеки, що включає в себе такі функції, як розпізнавання відбитків пальців, обличчя, райдужної оболонки та інші.

     Основним елементом біометричного сканера є плата керування, призначена для забезпечення потужної системи узгодження відбитків пальців чи чогось іншого, вона є основною точкою зв'язку між біометричним сканером і біометричними даними людини, забезпечуючи високонадійну систему узгодження. Плати управління Ievo розроблені для зберігання до 50 000 шаблонів відбитків пальців і їх можна легко доповнити різними компонентами, щоб відобразити потреби для кожної окремої сфери, завдяки його керованим налаштуванням.

    Після встановлення біометричних сканерів пальців і реєстрування їх у системі, при процедурі входження в приміщення, оптичний датчик буде сканувати та фіксувати відбиток пальця з метою надання або заборони доступа. Плата Ievo містить оптичний сканер, що використовує як поляризовані, так і неполяризовані світильники для реєстрації опорних точок, будуючи високоякісний, повністю точний образ відбитка пальця. Конкретні дані із знятого відбитка зображення перетворюються в цифровий шаблон, який потім використовується для ідентифікації. Цей шаблон є унікальним для кожної людини, і кожного разу, коли вона заходить або залишає приміщення, доторкуючись до зчитувача, разом із даними зберігається і час для можливості подальшої інтеграції з програмним забезпеченням контролю доступу. На відміну від інших стандартних біометричних зчитувачів, жодна інформація не зберігається безпосередньо на пристрої зчитування Ievo, кожен шаблон відправляється назад наконтрольну плату, щоб забезпечити додатковий рівень безпеки та захисту.

    На відміну від стандартних систем безпеки, Ievo доводить, що біометричні сканери відбитків пальців мають ряд переваг, які пропонують більш безпечну систему на відміну від традиційних методів безпеки. Єдиною метою біометричного сканера відбитків пальців є функціонування та ідентифікація персоналу за допомогою спеціальних характеристик, унікальних для людини. Системи безпеки, які використовують фізичні атрибути як методи ідентифікації, такі як відбитки пальців, набагато надійніші, ніж традиційні системи ідентифікації, що покладаються на, наприклад, картки доступу чи паролі, оскільки сама природа відбитка пальців означає, що вони абсолютно унікальні для однієї людини.

     Сканер відбитків пальців Ievo побудований за допомогою сертифікованого датчика для запобігання будь-яких шахрайських спроб зняття відбитків пальців. Ця технологія забезпечує стійкість до фальсифікованих і шахрайських ідентифікаційних зусиль за допомогою високоякісного багатоспектрального датчика візуалізації, який може виявити детальні дані, вказуючи на те, чи справді відбиток пальця справжній.

    У багатьох системах зазвичай регулярно змінюються паролі співробітників з метою мінімізувати їх ризик злому. Однак характер цього способу безпеки особливо вразливий до людських помилок, оскільки працівники можуть їх просто забути, що може спричинити додаткові ускладнення та коштувати робочих годин у спробі вирішити ситуацію.

     Хоча біометричні сканери відбитків пальців забезпечують належний рівень безпеки, деякі зчитувачі можуть не підходити для того чи іншого підприємства. Наприклад, якщо умови компанії передбачають роботу при складних погодних умовах чи в забрудненому середовищі (де є пил, чи сміття) - це може призвести до того, що система не зможе достовірно визначити відбитки та надати доступ персоналу.

    Але біометричні сканери відбитків пальців Ievo Ultimate підходять як для зовнішньої, так і для внутрішньої установки, оцінюються відповідно до стандарту захисту IP65, що  означає, що пристрої захищені в несприятливих типах погоди, а також у забруднених умовах. Сканер Ievo Ultimate має багатоспектральну технологію візуалізації, яка призначена для точного зчитування відбитків пальців, де інші моделі можуть не впоратися. Сканування як поверхневого, так і внутрішнього рівнів шкіри (до 4 мм), дозволяє сканеру створити справжнє цифрове зображення відбитка пальця, забезпечуючи ефективну якість зображення у будь-яких умовах, навіть через рукавички з латексу.

    Однак у звичайних робочих умовах рекомендованим продуктом буде зчитувач Ievo Micro. Цей зчитувач - це економічна модель біометричного зчитувача, призначена для типового повсякденного використання для невеликих та середніх за кількістю праціників об'єктів. Незважаючи на те, що мікрочитувач Micro не має технології багатоспектрального сканування за умов роботи в поганих погодних умовах, зчитувач Ievo Micro має якісні показники сканування, забезпечуючи швидке, точне та надійне рішення біометричної безпеки.Сопутствующие Товары

Биометрический терминал доступа Anviz T5 Pro

Биометрический терминал доступа Anviz T5 Pro

    Anviz T5 Pro - это устройство, используемое для распознавания карт и отпечатков пальцев. Оно может выполнять три функции: терминал контроля автономного времени, рабочего доступа, а так..

5990 грн.

RFID считыватель Dahua DH-ASR1102A

RFID считыватель Dahua DH-ASR1102A

    Данное устройство Dahua DH-ASR1102A – одно из важных составляющих в системах контроля и управления доступом к объекту. Устройство DH-ASR1102A, разработанное на основе технол..

2587 грн.

 IP камера с распознаванием лиц iDS-2CD8426G0/F-I

IP камера с распознаванием лиц iDS-2CD8426G0/F-I

    Камера видеонаблюдения Hikvision iDS-2CD8426G0/F-I представляет собой современную компактную камеру нового поколения с внедрением системы искусственного интеллекта. Высокая скорость об..

0 грн.

IP камера робот SpeedDome Dahua DH-SD22204T-GN

IP камера робот SpeedDome Dahua DH-SD22204T-GN

     Роботизированная камера SpeedDome DH-SD22204T-GN производителя Dahua для внутреннего и наружного наблюдения обеспечивает эффективную, качественную и надежную съемку. Оптичес..

4060 грн.

IP камера робот SpeedDome Dahua DH-SD1A203T-GN

IP камера робот SpeedDome Dahua DH-SD1A203T-GN

     Роботизированная IP камера SpeedDome DH-SD1A203T-GN производителя Dahua для внутреннего и наружного наблюдения обеспечивает эффективную, качественную и надежную съемку. 3-кра..

5880 грн.

Биометрический автономный терминал доступа ZKTeco X7

Биометрический автономный терминал доступа ZKTeco X7

    Биометрический автономный терминал доступа ZKTeco X7 представляет собой устройство, составляющую часть системы контроля и управления доступом, которое способно считывать отп..

3250 грн.

USB считыватель бесконтактных карт ZKTeco CR10-E

USB считыватель бесконтактных карт ZKTeco CR10-E

       Считыватель ZKTeco CR10-E используется в системах контроля и управления доступом и представляет собой устройство, которое получает (считывает) RFID метки карт стандар..

1458 грн.

Похожие статьи

Как демонтировать видеокамеру с ржавыми болтами?

Как демонтировать видеокамеру с ржавыми болтами?

    У нас есть PTZ -камера (камера, поддерживающая удалённое управление), которая много лет находится на улице и покрылась коррозией. Как ее лучше снять с крепления? Вы бы порекомендовали и..

Радиолокатор безопасности для обнаружения вторжений от Hikvision

Радиолокатор безопасности для обнаружения вторжений от Hikvision

                                              В конце 2018 года к..

Разработка алгоритмов распознавания лиц от IBM

Разработка алгоритмов распознавания лиц от IBM

                                                    &nb..

Алгоритм прогнозирующего фокуса (PFA)

Алгоритм прогнозирующего фокуса (PFA)

    На сегодняшний день для наблюдения на больших расстояниях широко используются PTZ-камеры с большим оптическим зумом. Однако из-за некоторых проблем с их используемыми алго..

Обнаружение утечки воды с помощью устройств Interlogix и Inflotrolix

Обнаружение утечки воды с помощью устройств Interlogix и Inflotrolix

    Владельцы канадских домов и предприятий имеют возможность предотвратить разрушительные и дорогостоящие утечки воды с помощью технологий сопряжения с автоматической системой отк..

Новая дверная IP-станция Villa

Новая дверная IP-станция Villa

    Компания Hikvision объявила выпуск усовершенствованных IP-дверных станций Villa. Данные станции оснащены улучшенным аппаратным и программным обеспечением, необходимым для предоставления ..

Переваги нової камери Wisenet XNZ-L6320

Переваги нової камери Wisenet XNZ-L6320

     Чи не найбільшою перевагою 2-мегапіксельної камери Wisenet виробництва Hanwha Techwin є її досить бюджетна ціна та висока якість. Wisenet X-Lite XNZ-L6320, який оснащений 32-кратни..

Написать отзыв

Внимание: HTML не поддерживается! Используйте обычный текст.
    Плохо           Хорошо